Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016): 1x4

Episode 4

Je Ha dhe Yoo Jin më në fund vendosin të mbajnë duart. Je Ha, me identitetin e tij të ri, fillon të punojë në kompaninë e Yoo Jin, JSS, me emrin e koduar K2.

The K2: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 01, 2016
Shpërndarë0