Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016): 1x3

Episode 3

Përpjekja e Yoo Jin për të kapur Je Ha kthehet kundër dhe ajo është bërë pre. Burra misteriozë ndjekin Je Ha dhe Yoo Jin. Ndërkohë, me “ndihmën” e Kwan Soo, Je Ha shkel përsëri në botën reale.

The K2: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 30, 2016
Shpërndarë0