Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016): 1x2

Episode 2

Yoo Jin urdhëron burrat e saj të ndjekin Je Ha dhe të heqin qafe atë dhe njerëzit përreth tij. JSS gjen vendndodhjen e tij dhe përpiqet të vrasë dy çiftet e moshuara ndërsa ai nuk është atje me ta. Je Ha është e zemëruar që urdhëroi të dëmtojë edhe njerëzit e pafajshëm dhe sulmon vendin e saj për t’i dhënë asaj një paralajmërim.

The K2: 1×2 me Titra Shqip
Sep. 24, 2016
Shpërndarë0