Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x16

Episode 16 (Fundi i Serialit)

Të gjithë, përfshirë edhe vetë Sung Won, e kuptojnë se eksplozivi nuk mund të fiket. Kwan Soo ka mashtruar Sung Won të mendojë se mundet. Ndërkohë, Yoo Jin pranon fatin e saj në Cloud Nine dhe i thotë Anës të vërtetën për atë që ndodhi atë natë.

The K2: 1×16 me Titra Shqip
Nov. 12, 2016
Shpërndarë0