Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x15

Episode 15

Anna hipi në aeroplan për në Spanjë dhe Je Ha e gjen veten brenda Cloud Nine. Në atë moment, Sung Won hyn me një eksploziv. Ai kërcënon Yoo Jin që t’i dorëzojë kartën e kujtesës dhe Cloud Nine atij.

The K2: 1×15 me Titra Shqip
Nov. 11, 2016
Shpërndarë0