Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x14

Episode 14

Je Ha qëllohet dhe ka nevojë urgjente për kujdes mjekësor. Meqenëse policia është pas tij, ai transferohet në Cloud Nine ku i nënshtrohen një operacioni urgjent. Ndërkohë, Anna i thotë Yoo Jin se do të largohet nga vendi për hir të Je Ha.

The K2: 1×14 me Titra Shqip
Nov. 05, 2016
Shpërndarë0