Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x13

Episode 13

Yoo Jin merret në pyetje për vdekjen e vonë të Um Hye Rin. Ajo takohet ballë për ballë me dëshmitarin i cili pretendoi se e kishte parë në dhomën e Hye Rin ditën kur ajo vdiq. Ndërkohë, K2 mëson për Kumargate, e cila udhëhiqej nga Park Kwan Soo dhe përmban korrupsionin përfundimtar të bërë nga njerëzit më të lartë të Koresë së Jugut. Ai madje zbulon se edhe djali i Presidentit është i lidhur.

The K2: 1×13 me Titra Shqip
Nov. 04, 2016
Shpërndarë0