Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x12

Episode 12

Përmes Yoo Jin dhe Cloud Nine, Je Ha bën një hap më afër njohjes së korrupsioneve dhe dobësive të Kwan Soo. Ndërkohë, shfaqet një informator që di për vdekjen e Um Hye Rin.

The K2: 1×12 me Titra Shqip
Oct. 29, 2016
Shpërndarë0