Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x11

Episode 11

Gjuetia e Yoo Jin për Kwan Soo vazhdon dhe urdhri i Dong Mi për të vrarë K2 mes gjuetisë dhe për ta maskuar atë si një aksident ende mbetet. Sidoqoftë, Je Ha nuk ka njohuri për këtë. Ndërkohë, Je Ha kap me sukses Kwan Soo.

The K2: 1×11 me Titra Shqip
Oct. 28, 2016
Shpërndarë0