Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016) me Titra Shqip: 1x10

Episode 10

Të dy Je Ha dhe Anna e kuptojnë se ajo që ata ndiejnë ndaj njëri-tjetrit është dashuria. Në mes të luftës midis dy fuqive, ata ndezin dashurinë e tyre të pastër, por të rrezikshme. Ndërkohë, Yoo Jin vendos të vrasë Park Kwan Soo.

The K2: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 22, 2016
Shpërndarë0