Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The K2 (2016): 1x1

Episode 1

Je Ha kërkohet të rregullojë banderolën reklamuese dhe të drejtohet për në ndërtesë gjatë natës. Ndërsa po rregullon banderolën, ai dëshmon se Asambleisti Jang kishte një lidhje. Vetëm pasi në atë moment, sulmuesit e paidentifikuar hyjnë në ndërtesë për të kapur provat e Asambleistit Jang me një grua tjetër.

The K2: 1×1 me Titra Shqip

The K2: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 23, 2016
Shpërndarë0