Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

The Irregulars 2021: 1x8

Chapter Eight: The Ecstasy of Life

Ndërsa Londra zbret në kaos, Bea dhe ekuipazhi i saj shkojnë nën tokë, ku së bashku ata përballen me një tmerr të patreguar në një përpjekje të rrezikshme për të gjetur copëtimet.

The Irregulars: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 26, 2021
Shpërndarë0