Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip: 1x6

Two Storms

Hugh mbërrin për funeralin dhe e gjen veten ballë për ballë me fëmijët që nuk i ka parë për një kohë të gjatë, në një natë të errët dhe të stuhishme dhe në një ribashkim për arsye të gabuara.

The Haunting of Hill House: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 12, 2018
Shpërndarë0