Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip: 1x4

The Twin Thing

Ende duke luftuar me varësinë dhe frikën e palëkundur, Luke i dëshpëruar përpiqet të shpëtojë një mik, duke paralajmëruar se motra e tij binjake është në rrezik.

The Haunting of Hill House: 1×4 me Titra Shqip
Oct. 12, 2018
Shpërndarë0