Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip: 1x2

Open Casket

Një tragjedi shkatërruese familjare zgjon kujtimet e humbjeve traumatike, duke i kujtuar Shirley-t kontaktin e saj të parë me vdekjen dhe zgjimin e frikës së fjetur prej kohësh.

The Haunting of Hill House: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 12, 2018
Shpërndarë0