Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019) me Titra Shqip: 3x7

Episode 7

Aden lufton me zëra të hutuar në mendjen e saj dhe Atiye kupton se vajza e saj posedon aftësi të mbinatyrshme. Ozan ballafaqohet me Melek, me pasoja dramatike.

The Gift: 3×7 me Titra Shqip
Jun. 17, 2021
Shpërndarë0