Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019) me Titra Shqip: 3x5

Episode 5

Një dengbêj hedh dritë mbi prejardhjen e veçantë të Umut dhe të kaluarën tragjike. Në Mardin, një figurë e njohur shoqëron Atiye dhe Aden në një shpellë nëntokësore.

The Gift: 3×5 me Titra Shqip
Jun. 17, 2021
Shpërndarë0