Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019) me Titra Shqip: 3x4

Episode 4

Umut ndihmon në përkthimin e kasetave të kutisë së zezë dhe niset për në Mardin me Erhanin në kërkim të përgjigjeve. Atiye lufton për të komunikuar me Aden.

The Gift: 3×4 me Titra Shqip
Jun. 17, 2021
Shpërndarë0