Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 2x7

Episode 7

Ndërsa koha po kalon për Elif, Serdar zbulon fillimet e tij tragjike dhe të errëta dhe e detyron Atiye ta çojë atë në hyrje të shpellës.

The Gift: 2×7 me Titra Shqip
Sep. 10, 2020
Shpërndarë0