Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 2x5

Episode 5

Melek fillon të kompozojë enigmën, Hannah e detyron Nazimin ta ndihmojë atë të gjejë Erhanin ndërsa një person bujar e pret atë dhe Atiye në Kapadoki.

The Gift: 2×5 me Titra Shqip
Sep. 10, 2020
Shpërndarë0