Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 2x3

Episode 3

Atiye tregon ditarin e Nazim tek Erhan dhe sheh simbolin e pjellorisë. Mustafa heton të kaluarën e Serapit dhe Atiye bën një zbulim tronditës.

The Gift: 2×3 me Titra Shqip
Sep. 10, 2020
Shpërndarë0