Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 2x2

Episode 2

The Gift: 2×2 me Titra Shqip

Serdar urdhëron Hannah të mbikëqyrë Atiye, i cili së shpejti zbulon lidhjen e Yilmaz me biznesin e minierave të Erhan dhe takon një njeri nga e kaluara e Kurtiz.

The Gift: 2×2 me Titra Shqip
Sep. 10, 2020
Shpërndarë0