Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 1x8

Episode 8

Në një kujtim, Zühre zbulon parandjenjat e saj për Atiye dhe Erhan para Nazimit. Piktorja merr një vendim fatal që ndryshon në mënyrë të pashmangshme realitetin.

The Gift: 1×8 me Titra Shqip
Dec. 27, 2019
Shpërndarë0