Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 1x5

Episode 5

Brenda shpellës, Atiye pranon të kaluarën dhe përballet me frikën e saj … fati i saj varet në ekuilibër dhe Erhan përpiqet të gjejë hyrjen në tunel.

The Gift: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 27, 2019
Shpërndarë0