Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Gift (2019): 1x4

Episode 4

Serdar shkon nga rruga e tij për të gjetur Atiye, Erhan ka një vizion të familjes së tij dhe Zühre i zbulon piktores misionin e saj dhe origjinën mistike që ata ndajnë.

The Gift: 1×4 me Titra Shqip
Dec. 27, 2019
Shpërndarë0