Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

The Flash (2014) me Titra Shqip: 8x2

Armageddon (2)

Despero paralajmëron The Flash se tragjedi të mëdha do t’i ndodhin vrapuesit dhe do ta bëjnë atë të humbasë mendjen. Sapo të ndodhë kjo, do të fillojë armagedonin. I vendosur për të provuar që Desperon e kishte gabim, Barry dyfishon të provojë pafajësinë e tij, por një zbulim shkatërrues nga Irisi e shtyn atë në skaj dhe e dërgon të kërkojë këshillë nga Black Lightning.

The Flash: 8×2 me Titra Shqip
The Flash: 8×2 me Titra Shqip
The Flash: 8×2 me Titra Shqip
The Flash: 8×2 me Titra Shqip
The Flash: 8×2 me Titra Shqip
The Flash: 8×2 me Titra Shqip
Nov. 23, 2021
Shpërndarë0