Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

The Flash (2014) me Titra Shqip: 8x1

Armageddon (1)

Kur një kërcënim i fuqishëm alien arrin në Tokë në rrethana misterioze, Barry, Iris dhe pjesa tjetër e Team Flash shtyhen në kufijtë e tyre në një betejë të dëshpëruar për të shpëtuar botën. Por me kohën që po mbaron dhe fati i njerëzimit në rrezik, Flash dhe shokët e tij do të duhet gjithashtu të kërkojnë ndihmën e disa miqve të vjetër nëse do të mbizotërojnë forcat e së mirës.

The Flash: 8×1 me Titra Shqip
The Flash: 8×1 me Titra Shqip
The Flash: 8×1 me Titra Shqip
The Flash: 8×1 me Titra Shqip
The Flash: 8×1 me Titra Shqip
The Flash: 8×1 me Titra Shqip
Nov. 16, 2021
Shpërndarë0