Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

The Chair (2021) me Titra Shqip: 1x1

Brilliant Mistake

Me departamentin që përballet me shkurtime të buxhetit dhe regjistrim të ulët, Ji-Yoon zotohet të bëjë disa ndryshime si drejtoreshë ndërsa një profesor përpiqet ta mbajë atë së bashku.

The Chair: 1×1 me Titra Shqip
The Chair: 1×1 me Titra Shqip
Aug. 20, 2021
Shpërndarë0