Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008: 1x2

Gnothi Seauton

Sarah kontakton me një mik të vjetër për të kërkuar një nder, ndërsa John vendos të bëjë një vizitë tek ish-i i Sarës dhe Cameron bën një mik të ri. Së bashku ata depërtojnë në një shtëpi të sigurt për rezistencë dhe zbulojnë se nuk janë vetëm. Ndërkohë, Agjenti Ellison e kupton që Sara është ende gjallë dhe një person i rrezikshëm nga e kaluara e Sarës është rizgjuar.

Terminator: The Sarah Connor Chronicles: 1×2 me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles: 1×2 me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles: 1×2 me Titra Shqip
Jan. 14, 2008
Shpërndarë0