Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x8

Sweet Dreams

Të dy të thyer nga zemra, Jackson dhe Maddie gjejnë ngushëllim dhe qartësi me njëri-tjetrin. Ashley është e vendosur të kthehet në skenë, por Rebecca dhe Beau janë të shqetësuar për rreziqet e mundshme. Simone dhe Veronica pajtohen dhe bëjnë një përpjekje për të qenë një familje. Ndërkohë, mashtrimet e Olivias vazhdojnë dhe Tucker ka disa ëndrra shqetësuese.

Tell Me a Story: 2×8 me Titra Shqip
Jan. 22, 2020
Shpërndarë0