Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x7

Thorns and All

Faji dhe frika e Simone ndaj familjes së saj të ngushtë pengojnë marrëdhënien e saj me Jackson, duke bërë që ai të vijë në spirale. Takimi i një mjeku jep lajme të mira për Ashley dhe Rebecca dhe PD e Nashville vazhdon hetimin e tyre. Ndërkohë, tryezat janë kthyer ndërsa Olivia merr në pyetje një Tucker të kapur, duke e detyruar atë të llogarisë me të kaluarën dhe të tashmen e tij.

Tell Me a Story: 2×7 me Titra Shqip
Jan. 15, 2020
Shpërndarë0