Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x6

Lost and Found

Beau është i vendosur të gjurmojë sulmuesin e Ashley pas shkëmbimit të zjarrit. Jackson përballet me Veronica për zhdukjen e Simone dhe merr ndihmë nga një aleat i pagjasë. Olivia bën që të arratiset me Tucker në ndjekje, ndërsa Maddie kërkon disa këshilla nëne nga Rebecca për të fejuarin e saj.

Tell Me a Story: 2×6 me Titra Shqip
Jan. 08, 2020
Shpërndarë0