Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x5

New Pages

Instinktet e Ashley i thonë asaj se ajo nuk është ende jashtë rrezikut dhe Beau ndërmerr veprime për ta bërë atë të ndihet e sigurt. Simone dhe Jackson marrin pjesë në një ballo elegante për t’u përballur me Veronica. Ndërkohë, Tucker ndien se marrëdhënia e tij me Maddie është rikthyer në rrugën e duhur, ndërsa ajo ka dyshimet e saj. Olivia fillon ta kuptojë rrëmbyesin e saj.

Tell Me a Story: 2×5 me Titra Shqip
Jan. 01, 2020
Shpërndarë0