Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x4

Number One Fan

Ashley është frymëzuar për të bërë muzikë përsëri, ndërsa të tjerët fillojnë të vërejnë lidhjen e saj të lulëzuar me Beau. Simone regjistron ndihmën e Jackson ndërsa kërkon të vërtetën që qëndron pas besimit të babait të saj dhe mashtrimeve të Veronikës. Olivia e vë në dyshim Tucker për motivet e tij, në fund të fundit duke rishfaqur kujtime të dhimbshme për të dy.

Tell Me a Story: 2×4 me Titra Shqip
Dec. 25, 2019
Shpërndarë0