Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x3

Family Business

Një dërgesë anonime e dërgon Ashley në një bisht të errët ndërsa Rebecca, Beau dhe Policia e Nashville kërkojnë përgjigje. Ndërkohë, problemet familjare të rrënjosura thellë të Jackson dhe Simone i afrojnë ata së bashku. Tucker vazhdon të mbajë peng një Olivia të tmerruar ndërsa fsheh sekretin e tij nga Maddie.

Tell Me a Story: 2×3 me Titra Shqip
Dec. 18, 2019
Shpërndarë0