Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 2x2

Writer's Block

Ashley përpiqet të përshtatet me realitetin e saj të ri, por gjen një moment ngushëllimi me Beau, i cili ka për të mbajtur barrët e tij. Maddie fillon të mendojë së dyti dasmën e saj të ardhshme me Tucker ndërsa sjellja e tij e largët vazhdon. Simone merr pjesë në varrimin e babait të saj të larguar dhe mëson se njerka e saj, Veronica, mund të jetë më e keqe sesa mendonte.

Tell Me a Story: 2×2 me Titra Shqip
Dec. 12, 2019
Shpërndarë0