Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 1x7

Chapter 7: Betrayal

Pas një tradhtie shkatërruese, Hannah dhe Gabe e gjejnë veten të humbur në pyll dhe në arrati nga sulmuesit vdekjeprurës. Gjuetia e Jordan për hakmarrje vazhdon ndërsa ai vë sytë mbi një cak të ri. Të shqetësuar gjithnjë e më shumë për sjelljen e çrregullt të Nick, Kayla dhe Laney vendosin të hetojnë të kaluarën e tij. Ndërkohë, Tim i afrohet koleges Katrina.

Tell Me a Story: 1×7 me Titra Shqip
Dec. 13, 2018
Shpërndarë0