Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Tell Me a Story 2018: 1x6

Chapter 6: Guilt

Kayla kalon një ditë në qytet me Nick, duke fituar një perspektivë të re jo vetëm në marrëdhëniet e tyre, por në të ardhmen e saj. Eddie është afër një pike thyerjeje për shkak të mundimit të paepur të Jordanit por Mitch i ofron Eddie një zgjidhje. Një Hannah dhe Gabe e pambrojtur janë të verbër.

Tell Me a Story: 1×6 me Titra Shqip
Dec. 06, 2018
Shpërndarë0