Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Tell Me a Story 2018: 1x3

Chapter 3: Greed

Duke ndjekur hetimin e policisë, nevoja e Jordan për përgjigje sa më shpejt kthehet në fiksim. Kayla është e vendosur ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj dhe Nick, por xhelozia e Ethan kërcënon të prishë planet e saj. Hannah bën një zbulim mahnitës për Danin.

Tell Me a Story: 1×3 me Titra Shqip
Nov. 15, 2018
Shpërndarë0