Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom

Tell Me a Story 2018: 1x10

Chapter 10: Forgiveness (Fundi Sezonit 1)

Hannah e çon luftën në Katrina, duke arritur kulmin në një përballje përfundimtare ndërsa përpiqet të lirojë Gabe. Nga frika se çfarë është i aftë një Josh i papenguar, Kayla ndahet nga Tim dhe policia për të provuar dhe shpëtuar Colleen. Jordan arrin pikën e tij të thyer me derrin e tretë.

Tell Me a Story: 1×10 me Titra Shqip
Jan. 03, 2019
Shpërndarë0