Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip: 1x8

Big Man (Fundi i Sezonit 1)

Kur bota e tij kthehet përmbys, Gus arratiset dhe merr një vendim të këshilluar keq. Njeriu i madh pajtohet me të kaluarën. Aimee përballet me gjeneral Abatin për herë të fundit.

Sweet Tooth: 1×8 me Titra Shqip
Sweet Tooth: 1×8 me Titra Shqip
Jun. 04, 2021
Shpërndarë0