Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom

Superman & Lois 2021: 1x5

The Best of Smallville

Ndërsa Smallville feston Festivalin e tij të parë të korrjes që nga vdekja e Martës, Clark kujtohet se çfarë nënë do të thotë për të dhe merr një mësim që do ta ndihmojë atë të kalojë vdekjen e saj. Ndërkohë, Lois bën një përparim në hetimin e Morgan Edge. Së fundmi, Kyle përpiqet të rilidhet me Lana, por duket sikur ai mund të rikthehet në mënyrat e tij të vjetra.

Superman & Lois: 1×5 me Titra Shqip
Superman & Lois: 1×5 me Titra Shqip
Superman & Lois: 1×5 me Titra Shqip
Superman & Lois: 1×5 me Titra Shqip
Superman & Lois: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 23, 2021
Shpërndarë0