Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Superman & Lois 2021 me Titra Shqip: 1x15

Last Sons of Krypton (Fundi i Sezonit 1)

Makthi më i keq i Superman vjen në jetë dhe Lois përballet me Leslie Larr. Ndërkohë, Lana, Kyle dhe Sara pranojnë të qëndrojnë për të ndihmuar gjeneralin Lane.

Superman & Lois: 1×15 me Titra Shqip
Aug. 17, 2021
Shpërndarë0