Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Superman & Lois 2021 me Titra Shqip: 1x12

Through the Valley of Death

Lois dhe John Henry Irons duket se nuk mund të bien dakord për mënyrën më të mirë për të ndaluar Morgan Edge. Ndërkohë, Jonathan inkurajon Jordan të përqendrohet në forcimin e fuqive të tij për të ndihmuar në gjetjen e babait të tyre. Së fundmi, një mik i vjetër është sjellë për të ndihmuar në kërkimin.

Superman & Lois: 1×12 me Titra Shqip
Jul. 13, 2021
Shpërndarë0