Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Superman & Lois 2021 me Titra Shqip: 1x10

O Mother, Where Art Thou?

Lana i afrohet Lois dhe Clark kur Kyle fillon të sillet çuditshëm. Ndërkohë, Jonathan hapet me Jordan. Së fundmi, Sarah nxiton pasi akuzoi nënën e saj se gjithmonë mbulonte babanë e saj.

Superman & Lois: 1×10 me Titra Shqip
Superman & Lois: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 15, 2021
Shpërndarë0