Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Summertime (2020) me Titra Shqip: 1x6

Those Who Remain

Si Blue ashtu edhe Dario u zbulojnë ndjenjat e tyre njerëzve me të cilët janë të dashuruar. Vera dhe miqtë e Ale i ndjejnë ata gjithnjë e më të largët.

Summertime: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 29, 2020
Shpërndarë0