Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 4 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Summertime (2020) me Titra Shqip: 1x5

Without You

Për 18-vjetorin e Verës, Ale ka në mendje një gjest romantik, Sofia do të donte të kalonte më shumë kohë me shoqen e saj dhe Edo takon një vajzë të re.

Summertime: 1×5 me Titra Shqip
Apr. 29, 2020
Shpërndarë0