Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Summertime (2020) me Titra Shqip: 1x2

Just You & I

Pasi mbaron shkolla, Summer pret me nervozizëm punën e saj të re dhe habitet se kush i bashkohet në punë. Ale mbetet i konfliktuar për jetën e tij të dashurisë.

Summertime: 1×2 me Titra Shqip
Apr. 29, 2020
Shpërndarë0