Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to

Stargirl 2020 me Titra Shqip: 1x10

Brainwave, Jr.

Ndërsa Henry Jr përsos aftësitë e tij të sapo gjetura, sekretet e zbuluara nga e kaluara e familjes së tij e detyrojnë atë të marrë një vendim të vështirë. Ndërkohë, plani i fundit i Courtney, Yolanda, Beth dhe Rick i sjell ata ballë për ballë me një anëtar të ISA. Më në fund, tensionet mes Pat dhe Barbara e detyrojnë atë të rishikojë të kaluarën e saj.

Stargirl: 1×10 me Titra Shqip
Stargirl: 1×10 me Titra Shqip
Stargirl: 1×10 me Titra Shqip
Jul. 20, 2020
Shpërndarë0