Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 268 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Squid Game (2021) me Titra Shqip: 1x8

Front Man

Para raundit të fundit, finalistët janë kapur nga neveria dhe mosbesimi. Jun-ho përpiqet të shpëtojë për të zbuluar sekretet e këqija të lojës.

Squid Game: 1×8 me Titra Shqip
Sep. 17, 2021
Shpërndarë0